mflowers.dp.ua захищає ваші персональні дані. Ми розповімо вам, як поводимося з вашими персональними даними, а також нашу політику щодо розголошення персональних даних. Якщо у вас виникли додаткові питання, щодо нашої політики, зв’яжіться з нами.

1. Збір персональних даних.

1.1 Всі персональні дані, надані покупцями, mflowers.dp.ua використовує тільки в цілях, для яких вони були надані, а саме – замовлення і доставка квітів і подарунків.
1.2 mflowers.dp.ua збирає тільки ті персональні дані, які були добровільно передані покупцем, до таких даних може належати: ім’я покупця, номер телефону та імейл покупця, адреса доставки та телефон отримувача, ім’я отримувача. Ми намагаємося збирати якомога менше інформації, яка необхідна для успішної доставки квітів.
1.3 Співробітник mflowers.dp.ua може попросити дозвіл у одержувача зробити фото букета у одержувача в руках. Так само з дозволу одержувача ми можемо надати фото звіт про доставку букета замовнику. Оскільки ця процедура відбувається тільки з дозволу одержувача, то фотозвіт не є обов’язковим і може бути не наданий замовнику. Деякі з цих фото можуть потрапити на сторінку “Фото доставки”. Якщо ваша фотографія потрапила на цю сторінку, але ви хочете її видалити з якоїсь причини, напишіть у нашу підтримку і ми видалимо фотографію негайно.
1.4 mflowers.dp.ua дозволяє здійснювати онлайн платежі за допомогою декількох платіжних сервісів. Будь-який обмін інформацією з платіжною системою, передається за допомогою SSL-шифрування і не може бути доступна третім особам.
1.5 На додаток до особистих даних, що свідомо надаються клієнтами, mflowers.dp.ua автоматично збирає певні типи інформації при відвідуванні сайту mflowers.dp.ua. Ця інформація може містити IP відвідувача та історію його відвідування цього сайту. Ця статистика може бути використана третіми особами для аналізу поведінки відвідувачів на сайті. Ця інформація не несе в собі персональних даних: імен, адрес, телефонів.
1.6 Будь-який клієнт mflowers.dp.ua може залишити відгук про компанію. Якщо відгуки не порушують “правил розміщення відгуків”, то можуть бути опубліковані без попереднього узгодження.

2. Безпека та зберігання персональних даних.

2.1 mflowers.dp.ua не передає персональні дані третім особам, крім випадків, коли така передача є вимогою законодавства. mflowers.dp.ua вживає всіх можливих заходів для захисту вашої особистої інформації. Саме у зв’язку з цим ми не зберігаємо історію замовлень в особистому кабінеті користувача.
2.2 Будь-яка інформація, що передається власником персональних даних сайту mflowers.dp.ua передається за допомогою SSL-шифрування з використанням криптографії. Вся інформація, яка передається сайтом, також передається за допомогою SSL-шифрування.

Передзвоніть мені
(тільки для України)


Ставте питання в Telegram Ставте питання у Viber