Квіткова майстерня «Магія квітів» працює для Вас у м. Новомосковську вже 19 років. За цей час нашими послугами скористалися багато мешканців нашого міста та мешканців інших міст України, наші співгромадяни з близького та далекого зарубіжжя. Ми впевнені, що букет квітів є найкращим подарунком, що свідчить про ніжне ставлення до рідних, близьких, друзів та колег.

Принципова відмінність нашої майстерні і сервісу, що надається нами, з доставки квітів від безлічі інших подібних служб у тому, що ми — реально існуючий магазин, в якому працюють професійні флористи. Завітавши до салону, Ви можете не тільки ознайомитися з роботою наших фахівців, але й взяти особисту участь у складанні букета.

При оформленні композиції наші спеціалісти підкажуть Вам оптимальний склад букета. Який, ми сподіваємося, зачепить серця Ваших рідних і близьких і відповідатиме урочистості події, що відзначається Вами. Наша продукція – це завжди свіжі квіти, різноманітність, вишуканість та екзотичність яких задовольнять смак найвибагливішого покупця.

Передзвоніть мені
(тільки для України)


Ставте питання в Telegram Ставте питання у Viber